Royal Hussars

Gildyjne forum Royal Hussars

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 05-03-2017 10:23:15

Ankreich
Webmaster
Dołączył: 05-03-2017
Liczba postów: 17
WindowsFirefox 51.0

Raid - The Pit

Przydatne linki:

Faza 1 (Świnki):
- ja osobiście i wiele osób używa takiego składu: teebo (L), Qui Gon, Wiggs (Wedge + Biggs), Phasma (lub Fives) - Teebo i Qgj przede wszystkim mają za zadanie zdejmować turn meter z głównej świnki. Dodatkowo Qgj może zdejmować buffy (jakby któraś ze świnek miała taunta) i dać innym offense up. Wiggs głównie do zadawania dmg no i assist przy Biggsa ataku. Wedge masówki w tej fazie nie używa. Phasma do wrzucania speed down i defence down oraz do dawania turn meter innym. Fives wrzuca speed down w główną świnkę oraz wzywa assystę. Assysty są dobre bo może być wezwany QGJ lub Teebo (jak ma stealth). Ten team też daje radę w innych fazach

- drugi team był używany przed Wigsem. Zamiast tej dwójki dajemy Geonosian Soldier oraz Rey. Rey dla dmg. GS dla dmg i dla assisty.

- tutaj niech Nelson lub Mike się wypowiedzą jak Zader (Vader z zeta mats na liderze) sobie radzi i jaki team

Faza 2:
- tutaj niech Nelson lub Mike się wypowiedzą jak Zader (Vader z zeta mats na liderze) sobie radzi i jaki team

Faza 3:
- tutaj niech Nelson lub Mike się wypowiedzą jak Zader (Vader z zeta mats na liderze) sobie radzi i jaki team

Faza 4:
- tutaj niech Nelson lub Mike się wypowiedzą jak Zader (Vader z zeta mats na liderze) sobie radzi i jaki team

Ostatnio edytowany przez Endir (06-03-2017 14:41:41)


Jak mi ma smakować sałatka, jeśli nie zjem jej palcami? ~ Jakiś Francuz kiedyś

Offline

#2 06-03-2017 22:27:53

grg
Jedi
Dołączył: 05-03-2017
Liczba postów: 5
Windows XPChrome 48.0.2564.97

Odp: Raid - The Pit

I teraz tak, wbiłem drugim składem dla eksperymentu i już nic nie kumam. Nigdy nie wychodzi mi zbijanie Turn Meter. Pierwszy skład dałem aby nabić dmg a w drugim: Phasma (lider), Teebo, QGJ, Yoda i Barriss (dla leczenia). Więc widać że skład nie nastawiony na nabijanie dmg.
Teebo na 85 lvl, gear VIII i 43,97% potency na jakieś 10-11 ataków dosłownie RAZ zbił Turn Meter !! Wydaje mi się że prawie 44% potency to chyba sporo. Yoda ze swoim specialem Unstoppable Force na 8 lvl ANI RAZU nie zbił TM !! (potency 42,71%), gear X.
W sumie zauważyłem że jedyny to QGJ swoim basic'iem jako jedyny 2-3 razy zbił TM !!
Czy to normalne ? Nie czaję jak ludziki piszą że TM można zbijać i zbijać TM.
Zapraszam do dyskusji.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
xxxrp - organizacjaludziesukcesu-nicelife - hell-rpg-forum - miednoje - speedway-manager